Nogometna skupnost PPM Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nogometna skupnost PPM Slovenija

Registrirajte se s svojim PPM vzdevkom!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 FC Skype...........................

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
luka26
Igralec 1. SNL
Igralec 1. SNL
luka26


Število prispevkov : 153
Join date : 01/09/2010
Age : 27
Kraj : Tešanovci

FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime2nd Junij 2011, 14:10

PODATKI

FC Skype........................... 1234

MOČ EKIPE

FC Skype........................... 12345

STADION

FC Skype........................... 123456

IGRALCI

FC Skype........................... 1234567


OD KJE IME?

Najprej smo se imenovali NK Axe Štrk ime ni bilo preveč lepo niti nevem ni mi pristajalo. Kaj naj dam za imena scratch FC Skype ker je skype kar dober program.

LASTNOSTI IN ZGODOVINA KLUBA

Stadion je z 3 sezonami zelo napredoval.
Igralci se niso spremenili z sezone v sezone, le igralci iz športne akademije so prišli in mogoče kakšen igralec dva na sezona, da zapolnijo luknje v ekipi.
Kar se tiče denarja je do sedaj bilo enako 10 000 000 povprečno.
Že kar 3 sezone se trudimo, da bi prišli v II. ligo ampak nam zmanjka malo do napredovanja.

CILJI ZA TO SEZONO

V tej 4. sezoni so cilji isti kot lani in predlani : Končno napredovati v drugo ligo, priti vsaj v 6. krog državnega prvenstva, se dobro odrezati na pokalu PPM skupnosti , nadgraditi stadion in objekte na zadovoljivo raven in natrenirati igralce da bodo pripravljeni na vse .
Nazaj na vrh Go down
luka26
Igralec 1. SNL
Igralec 1. SNL
luka26


Število prispevkov : 153
Join date : 01/09/2010
Age : 27
Kraj : Tešanovci

FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime3rd Junij 2011, 05:07

Včeraj smo zmagali Team noname 57964 z 9:0 , do sedaj še nismo prejeli zadetka upamo da bo tako tudi v bodoče...
Nazaj na vrh Go down
luka26
Igralec 1. SNL
Igralec 1. SNL
luka26


Število prispevkov : 153
Join date : 01/09/2010
Age : 27
Kraj : Tešanovci

FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime3rd Junij 2011, 20:47

Sezona se je komaj začela ampak mi mislimo da se že končuje . Treba se bo potrudit in it do konca če želimo po 3. sezonah priti v II. ligo . Delo ne bo lahko nebo pa težko. Trening objekt je zadosti nadgrajen da se igralci lahko natrenirajo.. Upajmo da bo po 3 sezonah uspešno .
Nazaj na vrh Go down
luka26
Igralec 1. SNL
Igralec 1. SNL
luka26


Število prispevkov : 153
Join date : 01/09/2010
Age : 27
Kraj : Tešanovci

FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime3rd Julij 2011, 11:50

Premišljujem da bom zbrisal hokejsko ekipo in igral rokomet. V hokeju nemorem več nič doseči, ker sem prepozno začel.
V nogometu pa se posvečamo DP (državno prvenstvo), liga je stranski tir tudi če nebomo napredovali ne bo nič narobe. Prvič od kar imam klub sem prišel do 5. kroga (v nogometu). Zakaj ne prej ? :

1.Sezono - Se nisem nogometu niti toliko posvečal
2.Sezono - Sem se nekako predal nogometu in postil hokej ampak prepozno.
3.Sezono - Sem bil že čisto predan nogometu ampak sem zamenjal prijateljsko tekmo z DP in na tekmo odpeljal rezervnega vratarja in mešano postavo (Pol dobrih - Pol slabih)
4.Sezono - Je pa cilj v DP čim dlje in to nam tudi uspeva

Ne glede na tekmeca bomo poiskusili na vse ali nič...

1. ; 2. in 3. Sezono smo izpadli vedno v 2. krogu...
Nazaj na vrh Go down
damjansatler
Igralec najboljšega kluba na svetu
Igralec najboljšega kluba na svetu
damjansatler


Število prispevkov : 534
Join date : 23/08/2010

FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime3rd Julij 2011, 11:52

Kaj je razlika med državnim prvenstvom in ligo?


Nazadnje urejal/a damjansatler 3rd Julij 2011, 11:59; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
luka26
Igralec 1. SNL
Igralec 1. SNL
luka26


Število prispevkov : 153
Join date : 01/09/2010
Age : 27
Kraj : Tešanovci

FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime3rd Julij 2011, 11:55

V DP se lahko pomeriš z vsakim...
In liga mi to sezono glih ne gre pa DP je edino kje se še lahko kaj naredi,( no ne gre mi liga 2. mesto ampak to je sedaj samo )
Pa še več mi je dp kot liga to sezono ... P a ne vem Very Happy
Nazaj na vrh Go down
luka26
Igralec 1. SNL
Igralec 1. SNL
luka26


Število prispevkov : 153
Join date : 01/09/2010
Age : 27
Kraj : Tešanovci

FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime3rd Julij 2011, 17:36

6:0 To je pa nekaj Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Journal
Igralec vaškega kluba
Igralec vaškega kluba



Število prispevkov : 16
Join date : 30/04/2011

FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime4th Julij 2011, 10:19

DP = državni pokal in ne državno prvenstvo Smile
Nazaj na vrh Go down
bala11
Reprezentant Slovenije
Reprezentant Slovenije
bala11


Število prispevkov : 297
Join date : 02/09/2010
Kraj : Maribor

FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime4th Julij 2011, 11:22

luka26, ti dejansko ne veš zakaj živiš, vse kar napišeš na ta forum je kar nekaj, tvoj svet pač, ostali ne razumemo. neke tvoje kratice DP in podobno. obstajata državni pokal in liga, ti pa bluziš da ti gre v državnem "prvenstvu" boljše kot v ligi, in to v teh zadnjih postih razlagaš nekaj po svoje, ter 6 krat v enem postu rečeš da ti gre v "dp" bolje kot v ligi WTF? Nivo 7-letnega otroka, koliko si sploh star, mogoče si res tam nekje, potem se ti opravičujem.
Nazaj na vrh Go down
luka26
Igralec 1. SNL
Igralec 1. SNL
luka26


Število prispevkov : 153
Join date : 01/09/2010
Age : 27
Kraj : Tešanovci

FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime4th Julij 2011, 12:47

Ne nisem 7 letnik -.- Sem pač mislil DP kot državni pokal ( saj je vse en)
Nazaj na vrh Go down
Theraveboy
Zvezdnik svetovnega formata
Zvezdnik svetovnega formata
Theraveboy


Število prispevkov : 825
Join date : 23/08/2010
Age : 26
Kraj : Brebrovnik

FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime4th Julij 2011, 14:25

bala11 je napisal/a:
luka26, ti dejansko ne veš zakaj živiš, vse kar napišeš na ta forum je kar nekaj, tvoj svet pač, ostali ne razumemo. neke tvoje kratice DP in podobno. obstajata državni pokal in liga, ti pa bluziš da ti gre v državnem "prvenstvu" boljše kot v ligi, in to v teh zadnjih postih razlagaš nekaj po svoje, ter 6 krat v enem postu rečeš da ti gre v "dp" bolje kot v ligi WTF? Nivo 7-letnega otroka, koliko si sploh star, mogoče si res tam nekje, potem se ti opravičujem.

Ja, se je pač zmotil pri tej kratici.

@luka: Tukaj ima vsak klub svojo temo, da napiše kako gre klubu, kako napreduje,... recimo enkrat na teden napišeš post, pretiravati ni treba. SPAM ni dobrodošel na tem forumu
Nazaj na vrh Go down
luka26
Igralec 1. SNL
Igralec 1. SNL
luka26


Število prispevkov : 153
Join date : 01/09/2010
Age : 27
Kraj : Tešanovci

FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime4th Julij 2011, 15:39

Ja ... ok Very Happy Surprised
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





FC Skype........................... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FC Skype...........................   FC Skype........................... Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
FC Skype...........................
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nogometna skupnost PPM Slovenija :: MOJ KLUB :: SPLETNA STRAN KLUBA-
Pojdi na: