Nogometna skupnost PPM Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nogometna skupnost PPM Slovenija

Registrirajte se s svojim PPM vzdevkom!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Glasovanje za najlepši/najboljši logo

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Armyn
Igralec vaškega kluba
Igralec vaškega kluba



Število prispevkov : 18
Join date : 05/09/2010

Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime23rd Maj 2011, 11:25


Samo en predlog....Smile

LP
Nazaj na vrh Go down
Theraveboy
Zvezdnik svetovnega formata
Zvezdnik svetovnega formata
Theraveboy


Število prispevkov : 825
Join date : 23/08/2010
Age : 26
Kraj : Brebrovnik

Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime23rd Maj 2011, 14:08

tekmovali pa bi klubi med seboj?
Nazaj na vrh Go down
Armyn
Igralec vaškega kluba
Igralec vaškega kluba



Število prispevkov : 18
Join date : 05/09/2010

Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime26th Maj 2011, 23:39

?

Blo bi glasovanje, tko kot ima hattrick npr...
Nazaj na vrh Go down
Kokio
Admin
Kokio


Število prispevkov : 1215
Join date : 20/08/2010
Age : 37
Kraj : Brunšvik

Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime27th Maj 2011, 04:33

Bomo rekli nekaj na to temo..pridem zvecer s sluzbe! vsekakor dobra ideja. Armyn opisi natancneje kako bi to po tvoje zgledalo. ne igram pri konkurenci hehe
Nazaj na vrh Go down
https://ppm-nogomet.slovenianforum.com
Kokio
Admin
Kokio


Število prispevkov : 1215
Join date : 20/08/2010
Age : 37
Kraj : Brunšvik

Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime2nd Junij 2011, 18:10

Zanima me kako si predstavljate da bi to izvedli..drugače se mi zdi ideja zanimiva. Bom danes pred spanjem razmišljal o tem haha
Nazaj na vrh Go down
https://ppm-nogomet.slovenianforum.com
danijellegenic17
Igralec v 3. SNL
Igralec v 3. SNL



Število prispevkov : 52
Join date : 03/09/2010
Age : 27

Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime2nd Junij 2011, 18:15

Naredili bi tako, da bi sem poslali linke ekip za katere misliš, da so dobri. Nato bi žirija izbrala 10 najboljših, med katerimi bi mi člani izbrali najboljšega.
Nazaj na vrh Go down
Theraveboy
Zvezdnik svetovnega formata
Zvezdnik svetovnega formata
Theraveboy


Število prispevkov : 825
Join date : 23/08/2010
Age : 26
Kraj : Brebrovnik

Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime2nd Junij 2011, 18:21

Jaz pa si drugače to zamišljam. Vsak bi lahko kandidiral, dal bi svoj logo in dresa (gostujoči & domači). Potem pa bi vsak uporabnik izbral najboljše 3. 1. izbrani bi dobil 10 točk, 2. 8 točk, 3. 5 točk. Te točke bi potem sešteli in izbrali zmagovalca. Se strinjate? Organizacijo bi lahko vodil jaz. Smile
Nazaj na vrh Go down
pikabu
Admin
pikabu


Število prispevkov : 273
Join date : 23/08/2010
Kraj : podgurje

Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime2nd Junij 2011, 22:19

Theraveboy je napisal/a:
Jaz pa si drugače to zamišljam. Vsak bi lahko kandidiral, dal bi svoj logo in dresa (gostujoči & domači). Potem pa bi vsak uporabnik izbral najboljše 3. 1. izbrani bi dobil 10 točk, 2. 8 točk, 3. 5 točk. Te točke bi potem sešteli in izbrali zmagovalca. Se strinjate? Organizacijo bi lahko vodil jaz. Smile


se mi zelo dopade, če bom mel kaj časa ti asistiram, če bo čas dopuščal
Nazaj na vrh Go down
Kokio
Admin
Kokio


Število prispevkov : 1215
Join date : 20/08/2010
Age : 37
Kraj : Brunšvik

Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime3rd Junij 2011, 08:47

Jaz se samo bojim da bi to delovalo na principu tega, kdo ima več "prijateljev" in potem izbira logotipa izgubi svoj pomen. Drugače pa sistem kot je bil opisan je dober, nimam pripomb.
Nazaj na vrh Go down
https://ppm-nogomet.slovenianforum.com
Armyn
Igralec vaškega kluba
Igralec vaškega kluba



Število prispevkov : 18
Join date : 05/09/2010

Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime3rd Junij 2011, 11:44

Theraveboy je napisal/a:
Jaz pa si drugače to zamišljam. Vsak bi lahko kandidiral, dal bi svoj logo in dresa (gostujoči & domači). Potem pa bi vsak uporabnik izbral najboljše 3. 1. izbrani bi dobil 10 točk, 2. 8 točk, 3. 5 točk. Te točke bi potem sešteli in izbrali zmagovalca. Se strinjate? Organizacijo bi lahko vodil jaz. Smile


se strinjam, sam točke bi lohk ble od 1 do 5.
Nazaj na vrh Go down
Theraveboy
Zvezdnik svetovnega formata
Zvezdnik svetovnega formata
Theraveboy


Število prispevkov : 825
Join date : 23/08/2010
Age : 26
Kraj : Brebrovnik

Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime7th Junij 2011, 13:33

lahko tudi od 1 do 5 je popolnoma vseeno Very Happy Je pa res to kokio kot si povedal, da bo veliko vlogo melo to, kdo ima več prijateljev na žalost :/ poskusimo pa lahko Wink
Nazaj na vrh Go down
Armyn
Igralec vaškega kluba
Igralec vaškega kluba



Število prispevkov : 18
Join date : 05/09/2010

Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime27th April 2012, 15:39

Dejmo probat to spelat. Tko kot si predlagal...?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Glasovanje za najlepši/najboljši logo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasovanje za najlepši/najboljši logo   Glasovanje za najlepši/najboljši logo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Glasovanje za najlepši/najboljši logo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nogometna skupnost PPM Slovenija :: POWERPLAY MANAGER - Nogomet :: FORUM-
Pojdi na: