Nogometna skupnost PPM Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nogometna skupnost PPM Slovenija

Registrirajte se s svojim PPM vzdevkom!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 FC Nobls [nobls]

Go down 
AvtorSporočilo
nobls
Igralec v 3. SNL
Igralec v 3. SNL



Število prispevkov : 40
Join date : 23/08/2010
Age : 30

FC Nobls [nobls] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: FC Nobls [nobls]   FC Nobls [nobls] Icon_minitime27th December 2010, 15:31

FC Nobls

Klub FC Noblsje biu ustvarjen že takoj ob zagonu nogometa.Zaključuje se 2 sezona.
2 sezeona je bila rezultatsko za naš klub porazna.Vendar pa se je ob koncu sezone le obrestovala moja taktika.
2 sezoni sem šparal z denarjem in vse vlagal v objekte.Naš stadion FC Nobls arena sprejme 7300 gledalcev kar je kar lepa številka.Športna akademija je na 8 stopnji.Trening objekt pa se gradi kar na 10 stopnjo.Tudi prostor za regeneracijo in pa kadrovsko financni odelek ki se gradita na 8 stopnjo nista zanemarljiva.

Edina okrepitev je bil Bertrand Driller ki je prišel iz Nemčije.Nekje po polovici 1 sezone je prišel v naš klub za 1,2mil.Z 4 goli v 1. sezoni in 10.v drugi je opravil svoje delo.

1.Sezono smo koncali na 9. mestu

Proti koncu te 2. sezone pa so k nam z akademije le začeli prihajati uporabni igralci.Dobili smo tisto kar smo najbols rabili 2 napadalca z OR čez 285
In pa se 2 branilca z OR 260+
Od teh je eden izmed napadalcev mogoce celo za reprzentanco ce bo le pridno treneral in se izognil poškodbam

Tudi trening center se sedaj ze pozna.
2.Sezono bomo koncali med 14. tako da vsekakor ostanemo v II.LIGI
Kar je tudi bil glavni cilj.


Za naslednjo sezono je cilj:
-priti med prvih 5 v ligi
-priti do 4 kroga v pokalu

Upam pa tudi na čim boljšo uvrstitev v Pokalu PPM Skupnosti
Nazaj na vrh Go down
 
FC Nobls [nobls]
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nogometna skupnost PPM Slovenija :: MOJ KLUB :: SPLETNA STRAN KLUBA-
Pojdi na: