Nogometna skupnost PPM Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nogometna skupnost PPM Slovenija

Registrirajte se s svojim PPM vzdevkom!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 100% belopolta Afrika?

Go down 
+2
x1slatna1x
Kokio
6 posters
AvtorSporočilo
Kokio
Admin
Kokio


Število prispevkov : 1215
Join date : 20/08/2010
Age : 37
Kraj : Brunšvik

100% belopolta Afrika? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: 100% belopolta Afrika?   100% belopolta Afrika? Icon_minitime16th September 2010, 23:30

Po nekaj brskanja po igri me je zmotila ena zadeva. To so obrazi igralcev. Obrazi so sicer super, vendar če že obstajajo me moti da obstaja samo ena barva kože.

Igralci Nigerije naprimer so vsi belopolti igralci. To morda kdo jemlje tudi kot žalitev. Mogoče sem jaz preveč pikolovski, vendar je meni stvar moteča ko naletim na omenjene primere.

Zanima me, ker seveda nisem blizu razvoja igre, ali je bila o tem že kakšna debata kje..ali obstajajo možnosti po kakšni spremembi glede tega Question

Svet ni samo bel. Naj bo tako tudi v PPM svetu Smile

Podajte svoje mnenje Wink


Peace =)

Nazaj na vrh Go down
https://ppm-nogomet.slovenianforum.com
x1slatna1x
Igralec 1. SNL
Igralec 1. SNL
x1slatna1x


Število prispevkov : 123
Join date : 23/08/2010
Kraj : Rogaška Slatina

100% belopolta Afrika? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 100% belopolta Afrika?   100% belopolta Afrika? Icon_minitime17th September 2010, 12:11

Tu se strinjam da bi lahko to porihtali ...
Nazaj na vrh Go down
Somalo
Igralec v 2. SNL
Igralec v 2. SNL
Somalo


Število prispevkov : 103
Join date : 24/08/2010
Age : 29
Kraj : Ljubljana

100% belopolta Afrika? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 100% belopolta Afrika?   100% belopolta Afrika? Icon_minitime17th September 2010, 13:10

Jah to je res napaka vendar imajo v nigeriji tako malo PRO paketov da vbistvu belopolte igralce oni sploh ne vidijo in se mogoče zato sploh niso pritožili Shocked What a Face
Nazaj na vrh Go down
Theraveboy
Zvezdnik svetovnega formata
Zvezdnik svetovnega formata
Theraveboy


Število prispevkov : 825
Join date : 23/08/2010
Age : 26
Kraj : Brebrovnik

100% belopolta Afrika? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 100% belopolta Afrika?   100% belopolta Afrika? Icon_minitime17th September 2010, 13:48

Naključje, sicer se zadnje čase govori da je vsak 2. dojenček v Nigeriji bel,... šalo na stran, to je res moteče, kaj pa če bi bil Slovenec črn?
Nazaj na vrh Go down
mur
Igralec vaškega kluba
Igralec vaškega kluba
mur


Število prispevkov : 15
Join date : 02/09/2010
Age : 30
Kraj : Hrušica

100% belopolta Afrika? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 100% belopolta Afrika?   100% belopolta Afrika? Icon_minitime17th September 2010, 19:10

Te slikce so verjetn čist random razdeljene in če bodo uvedli črne obraze se bodo pojavljali povsod. Verjetno bi bilo precej dela, če bi želeli npr. samo afričane temnopolte
Nazaj na vrh Go down
Spartacuss
Igralec v 2. SNL
Igralec v 2. SNL
Spartacuss


Število prispevkov : 73
Join date : 22/08/2010
Age : 33
Kraj : Kranj

100% belopolta Afrika? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 100% belopolta Afrika?   100% belopolta Afrika? Icon_minitime17th September 2010, 22:17

mur je napisal/a:
Te slikce so verjetn čist random razdeljene in če bodo uvedli črne obraze se bodo pojavljali povsod. Verjetno bi bilo precej dela, če bi želeli npr. samo afričane temnopolte

ja lahko bi pa dolocili drzave ki imajo temnopolte drzavljanje da so vsi igralci crni in je problem resen bodo za tiste drzave prihajali crni igralci za ostale pa beli ali pa mesano toliko kako bi jaz naredil Smile
Nazaj na vrh Go down
http://soccer.powerplaymanager.com/sl/ekipa.html?data=22854-fk-c
Kokio
Admin
Kokio


Število prispevkov : 1215
Join date : 20/08/2010
Age : 37
Kraj : Brunšvik

100% belopolta Afrika? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 100% belopolta Afrika?   100% belopolta Afrika? Icon_minitime17th September 2010, 22:38

Ne vem če je to tako velik problem... Za določene države se tako pač ukaže, da izbira temnopolte.. roko na srce je malo smešno ko vidiš belopolto afriško reprezentanco Smile

Ni tako nemogoče takega problema rešit, je pa neko dodatno delo, ampak v prihodnosti se bi tut jaz tega problema dotaknil...

Nazaj na vrh Go down
https://ppm-nogomet.slovenianforum.com
Sponsored content





100% belopolta Afrika? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 100% belopolta Afrika?   100% belopolta Afrika? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
100% belopolta Afrika?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nogometna skupnost PPM Slovenija :: POWERPLAY MANAGER - Nogomet :: FORUM-
Pojdi na: